Oktober je mesec požarne varnosti in na naši šoli smo ga obeležili z več dejavnostmi v okviru projekta Varnost pred naravnimi in drugimi nesrečami.
🚑Ker skrb za soljudi vsebuje tudi prvo pomoč, smo po svetovnem dnevu oživljanja, ki ga obeležujemo 16. oktobra, za vse učence šole pripravili delavnice temeljnih postopkov oživljanja z uporabo AED.
🏫V ponedeljek, 23. oktobra smo izvedli evakuacijo šole. Vsi učenci in zaposleni smo se uspešno evakuirali v 3 minutah od obvestila.
🚒V več skupinah smo 18. in 26. oktobra obiskali Center za zaščito in reševanje Domžale, kjer smo si ogledali delo poklicnih gasilcev. Prva skupina se je v deževnem vremenu poleg ogleda brigade popeljala s pravim gasilskim vozilom, druga skupina pa se je v lepem sončnem dopoldnevu povzpela visooooko z gasilsko lestvijo. Hvala gasilcem CZR Domžale za še en krasen obisk!