V torek, 9.5., se je na naši šoli zgodil prav poseben dan. Našo šolo so namreč obiskali državni in pokalni prvaki v nogometu, NK OLIMPIJA. Prišli so z namenom, da razveselijo naše otroke in jim pričarajo dan, ki ga ne bodo nikoli pozabili. Skupaj z zmajčkom Jožetom in nogometašem Žanom Mauriciem so našim otrokom in šoli podarili kar 12 novih nogometnih žog. Z njimi bodo zdaj lahko naši učenci dodatno izpopolnjevali nogometne veščine in spretnosti. Lahko verjamete, da dobre volje in smeha ni manjkalo, za to je namreč poskrbel predvsem zmajček Jože. Prav tako ni manjkalo dobrega nogometa. V sklopu našega ”nogometnega praznika” je bila namreč odigrana izjemno napeta tekma med učitelji in učenci. Učencem se je pri igri pridružil celo Žan Mauricio in skupaj so pošteno namučili učitelje.
 
Še enkrat več, zahvaljujemo se vam NK Olimpija Ljubljana za vaš obisk.
 
Pokazali ste, da nimate velikega srca le na igrišču, temveč tudi zunaj njega.
Dostopnost