V sredo, 25. 9. 2024, so nas obiskali župani občin ustanoviteljic; županja občine Domžale mag. Renata Kosec, županja občine Lukovice ga. Olga Vrankar, župan občine Trzin Peter Ložar, župan občine Mengeš Bogo Ropotar in podžupan občine Moravče Ivan Vidic. Županja Občine Domžale Renata Kosec je naši ravnateljici in vozniku Tomažu Žargiju slavnostno predala ključne novega šolskega kombija. V simbol trajnosti in skrbi za naše okolje pa smo v okviru ENO projekta v šolski sadovnjak, ob pomoči učitelja Slavka in nekaj učencev, posadili novo drevo, vinogradniško breskev. Program je popestril tudi nastop šolskega pevskega zbora, ki je zapel šolsko himno, ter 7.a razred z deklamacijo pesmi Drevo (Tomaž Pengov).